Meist

Justkui peakoka loodud! Kitchen Mastersi tooted on loodud nii, et tunneksid end köögis profikokana. Tahame innustada sind looma ja improviseerima, et saaksid lähedasi ja sõpru meeldivalt üllatada. Leia toiduideid ning tutvu kulinaarsete meistriteoste loomiseks meie asjatundlike nõuannete ning kvaliteetsete ja maitsvate toodetega. Professionaalide poolt loodud, et toetada sinu loomingulist kokakunsti.

Professionaalide loodud

Selle ala professionaalid hindavad meie tooteid, seega oleme taganud, et iga teie valmistatud roog on justkui tippkoka tehtud.

Kõige arenenum tootmistehnoloogia

Oleme tunnustatud kogu maailmas: meie ettevõttel on toiduainetööstuse kõrgeima reitinguga BRC AA taseme sertifikaat.

Kõrgeim kvaliteet

Meie tooted on välja töötanud toiduentusiastid, kes teevad koostööd Balti riikide professionaalsete kokkadega, nii et iga maitse on tähtis ja loodud täpsete kvaliteedinõuete järgi.

Vastutustundlik äritegevus

Kitchen Mastersi koostisosi kasvatatakse looduslikes tingimustes ning me valime tooraine ainult usaldusväärsetelt põllumajandustootjatelt, töötlejatelt ja valmistajatelt, kellega meil on olnud pikaajalised usaldusel põhinevad suhted.

Kõige tähtsam on maitse!

Me mõistame seda ja järgime seda reeglit oma tegevuses. Meie toiduprofessionaalide rühm proovib ja täiustab retsepte iga päev, katsetab neid ning püüab pidevalt eksperimenteerides luua veelgi paremaid ja väljendusrikkamaid maitseid. Me ei loo üksnes suurepärased retsepte, vaid püüame neid ka tervislikumaks muuta. Kui võimalik, ei kasuta me maitsetugevdajaid, tehisvärvaineid ega säilitusaineid. Maitseme ja hindame tooteid pidevalt, et sinu lauale jõuaksid ainult meie kõige maitsvamad tooted.

Parim maitse eeldab suurepäraseid koostisaineid ja seepärast valime neid hoolikalt. Põllumehed kasvatavad toodangut spetsiaalselt meie toodete jaoks. Me kasutame kõige uuemaid seadmeid, et säilitada puu- ja köögiviljade parimaid omadusi. Kasutatav tehnoloogia võimaldab meil toota toitu äärmiselt steriilsetes ja puhastes tingimustes ning seepärast ei ole vaja toodetes säilitusaineid kasutada.
Kõigi nende jõupingutuste, teadmiste ja investeeringute tulemusena sünnivad kõige maitsvamad tooted. Lõpuks on ju maitse kõige tähtsam!

Hoolime loodusest. Looduse säästmiseks investeerime puhastusseadmetesse, sorteerime ja teeme koostööd pakendite ringlussevõtuga tegelevate partneritega. Kaitseme loodust, sest meie toodetes kasutatavad puu- ja köögiviljad, mida me sinu lauale serveerime, kasvavad ning valmivad looduskeskkonnas.

Meie tegevuse eesmärk on aidata sul olla köögis iga päev meisterkokk ja viia täide kõik sinu gastronoomilised unistused.

Kitchen Masters

Vaata ka:

Tooted

Retseptid